Historia Cetyl MyristoleateKup teraz Cetyl M!     
HISTORIA O CETYL MYRISTOLEATE
Dysplazja,spondyloza,zapalenie stawów | Niezawodny Cetyl M

Jak odkryto Cetyl M i dlaczego wszystko zaczęło się od małej białej myszki?

separator
<

Mightymouse |Cetyl MCetyl Myristoleate i jego niezwykłe właściwości lecznicze dla stawów, zostały odkryte przez Dr Harry Diehla, chemika z National Institute of Health (NIH). W trakcie swoich badań Dr Diehl zauważył, że jeden z gatunków białych myszy posiada nadzwyczajnie zdrowe stawy, które wytrzymują zadziwiająco duże obciążenia. Następnie doszedł do wniosku, że ten gatunek myszy posiada jakąś wyjątkową cechę i ostatecznie odkrył ich sekret – unikalną zdolność do wytwarzania w swoim organizmie Cetyl Myristoleate – substancji odpowiedzialnej za tak niesamowicie zdrowe stawy.

W 1998 roku, Dori i Gary Simonton z firmy Response Products rozpoczęli podobne badania w celu stworzenia serii nowoczesnych produktów na stawy, bazujących na Cetyl Myristoleate, przeznaczonych dla ludzi i ich towarzyszy - zwierząt, w szczególności psów i koni. Dori i Gary pracowali, opierając się na odkryciach Dr Diehla związanych z Cetyl Myristoleate, tak długo, aż ostatecznie stworzyli nowe i lepsze produkty dla ludzi i zwierząt, wspierające zdrowie i funkcjonalność stawów. Lepsze od produktów na stawy, które były dostępne w tym czasie na rynku.

Dziś, Ty i Twoi pupile możecie cieszyć się z korzyści, jakie daje Wam stosowanie Cetyl Myristoleate, który został zawarty w wyjątkowych i nowatorskich formułach przeznaczonych dla ludzi, psów i koni. Odkrycie  Cetyl Myristoleate i jego niezwykłego działania jest wspaniałe, ponieważ każdego dnia ma ogromny wpływ na życie dziesiątek tysięcy ludzi, psów i koni na całym świecie. I pomyśleć, że wszystko zaczęło się od białej myszki!

Przy okazji mówiąc: Dr Harry Diehl wyodrębnił również ponad 500 innych związków chemicznych i cieszy się on szerokim uznaniem za odkrycie metody syntetyzowania specjalnej formy cukru używanej w przygotowywaniu szczepionki Dr Jonas Salka przeciw chorobie Heinego-Medina.

Wyjątkowa Struktura Molekularna – Prawie to samo, to nie to samo!
Cetyl Myristoleate jest unikalnym estryfikowanym kwasem tłuszczowym, uzyskiwanym z kwasu oleomirystynowego. Większość zwierząt, wliczając ludzi, psy i konie, nie jest w stanie wytwarzać go samodzielnie w swoim organizmie. Aby uzyskać korzyści z tego wyjątkowego środka na stawy, musi on być syntetyzowany z kwasu oleomirystynowego i podawany doustnie lub miejscowo w postaci kremu. W surowej postaci, niesyntetyzowanej formie, Cetyl Myristoleate można znaleźć tylko w maśle afrykańskiego orzecha Kombo, tłuszczu wielorybów i tłuszczu wołowym.

Response Products do produkcji suplementów na stawy przeznaczonych na rynek europejski, takich jak: Advanced Cetyl M i CM Response, wykorzystuje tylko afrykański orzech Kombo, jako źródło Cetyl Myristoleate.

Poleć Znajomemu